FRIGOYORK s.r.o.
Hviezdoslavova 545/41
627 00 Brno
Telefon: +420 723 032 212 - Adámek Jiří
Telefon: +420 606 363 729 - Ševčík Marek
Mail: info@frigoyork.cz
FRIGOYORK je společnost zabývající se průmyslovým chlazením, klimatizací a vzduchotechnikou se zkušenostmi v návrzích, řízení a dodávkách čpavkových chladicích systémů.

Protože pro nás není žádná zakázka příliš malá, jsme potěšeni, že pracujeme nejen s komerčním sektorem, ale také s majiteli domů. Šíře našich produktů zahrnuje téměř všechna chladící zařízení, čističe vzduchu, klimatizace, vysoušeče a to s využitím jak pro malé místnosti, tak i pro velké výrobní haly.

Hlavní prioritou při realizaci zakázek je příprava, instalace, nastavení a vyladění celého systému. Specializujeme se na podporu individuálních požadavků našich klientů a jsme velmi úspěšní v jejich plnění. Můžeme individuálně přizpůsobit zařízení požadavkům zákazníka a přitom být stále cenově přístupní.

Na základě realizovaných zakázek, servisu a inovačního přístupu ke všem druhům problémů se společnost stala respektovanou silou v našem odvětví a zaznamenává stálý růst. FRIGOYORK klade silný důraz na životní prostředí, využívá ekologická chladiva a redukuje provozní náklady používáním zařízení s využitím odpadního tepla.

Provádíme dodávku, servis a montáž zařízení pro:

chladírny
nápojový průmysl
mrazírny
sklady zemědělských produktů
pivovary a sladovny
zimní stadiony
masozávody
chemický průmysl
mlékárny
průmyslové a kancelářské prostory
(včetně izolací a projektové dokumentace)

Naše firma má uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností a vadou výrobku u pojišťovny Allianz.

Jsme členy:

Svazu chladicí a klimatizační techniky
Sdružení zimních stadionů